ryan-reynolds-gin-american-aviation

Ryan Reynolds’un cin markası Aviation, genişleme planlarını milyonlarca poundluk bir yatırımla İngiltere pazarını zorluyor. American Aviation Cin Gözünü Kurtlar Sofrasına Dikti.

Aktör ve yapımcı Ryan Reynolds’un sahibi olduğu Amerikan Aviation Portland, Oregon’da üretiliyor. Ardıç, lavanta, Hint sarsaparilla ve anason gibi yedi botanik içeriyor. Geleneksel bir London Dry Cin‘den daha baskın ardıç  notalarıla öne çıkıyor

İlk olarak 2006 yılında piyasaya çıkan Aviation, 40’dan fazla ülkede satılıyor. Marka, İngiltere ticaret kanalının mevcut çerçevesini genişletiyor. Çevrimiçi olarak 270’den fazla Asda ve 60 Waitrose noktasında saışta.


Davos Brands pazarlama başkan yardımcısı Daniel Mandelbaum;

American Aviation’ı süper premium cin sektöründe kilit bir oyuncu olarak İngiltere cin kategorisine girmek istiyoruz. “ABD’deki kraft cin trendi patlıyor ve Aviation bu büyümeye kaliteli bir içki ile öncülük ediyor. Yeni noktalarla, Aviation American Gin’in yeni zirvelere ulaşacağından eminiz. ”


Ryan Reynolds;

American Aviation Cin, gezegendeki en iyi cin. Ben de gezegendeki en seçici cin pazarında, Büyük Britanya’ya bunu kanıtlamak için sabırsızlanıyorum.”


Özgür Ayata

ozgur.ayata@jiggermagazin.com

İlginizi çekebilir

Daha fazla Cin

Yorumlar

Yorum kapalıdır.