Belvedere Votka, “A Beautiful Future” temalı Limited-Edition Şişe ve kapak tasarımını Grammy Ödüllü Sanatçı Janelle Monáe ile tanıttı.

Kadınlar için farkındalık ve fırsatlar geliştirmeye odaklı bir hareket olan Fem the Future müzik, sanat, rehberlik ve eğitim. Bu etkinliğin ardından, bir sosyal medya kampanyası ile tüketicilerden “Güzel Bir Gelecek” in onlarda uyandırdığı hissi tanımlamasını istedi. Cevaplar ise, iyimser çeşitlilik, kendini ifade etme, katılım ve güçlendirme mesajlarını içeriyordu.

Bugün sosyal, dijital ve BelvedereVodka.com’da yayınlanan bir dizi ortak içerikli tartışmada, Monáe bu ilham verici görevlerin bir seçimini sesli bir şekilde okuyacak ve güzel bir geleceğe çağrı yapacak.Belvedere ve Mona, özgünlük, işçilik ve bütünlüğün önemini iş dünyasında başarının temel unsurları olarak düşünüyor.

Belvedere, Polonya’da komünist dönemin sonbaharında kararlı ve iyimser bir kitleden oluşan bir topluluk tarafından yaratılan ve o zamandan beri keyifli bir votka oluşturmak için çalışan bir şirket.

Bu arada, kendi sanatsal yolculuğu da benzer bir kararlılığı yansıtan Monáe, müzik, sanat ve kültürün geleceğini devrimcileştirmek için bir araya gelen bir dizi müzik, stil ve figürden oluşan bir multimedya şirketi olan Wondaland’daki çok yönlü sanatçı kolektifine öncülük ediyor.

Janelle Monáe,

Belvedere ekibiyle ilk buluştuğum zaman, hayırseverlik, topluluk, başkalarını iyileştirme arzusu, Güzel Geleceğe yönelik vizyonum, kadınların kendilerini güçlendirmiş hissettiği ve fırsat eşitliği verildiği bir gelecek vizyonlarına şahit omak inanılmazdı. Güzel Bir Gelecek projesinin içinde olduğum için çok heyecanlıyım.”

Belvedere Vodka Başkanı Rodney Williams,

Gerçekten aramızda açık bir sinerji vardı, bu işbirliği bizim ortak inançlarımızın bir birleşimidir. İyimserlik ve ayrılıklar arasında köprü kurup dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için benim gücüm değil bizim gücümüz yeter demeliyiz. Güzel ortaklarımız ve Janelle ile birlikte bu kampanyanın olumlu sonuçlanmasını bekliyoruz..”

BELVEDERE Votka Hakkında;

1910’dan beri votka yapan, dünyanın en uzun süredir faaliyet gösteren Polonyalı damıtma tesislerinden birinde üretilen Belvedere, birinci sınıf votka kategorisini kurarak yeni bir mükemmellik standardı üreten ilk şirket oldu.Bugün, Belvedere’nin kendine özgü tadı ve ödünsüz bütünlüğü, dinamik ve karmaşık karakterini takdir eden votka meraklıları tarafından uluslararası alanda tanınmaktadır. Kendi yerel bozulmamış kaynağından sadece üstün sınıf Polska çavdar ve su kullanılarak hazırlanmış, Belvedere tamamen doğal olup katkı maddesi veya şeker içermez ve Polska Vodka’nın yasal şartlarına uygun olarak üretilir. Tat profili, ince bir tatlılık, zengin ağız hissi ve pürüzsüz, temiz bir son ile, zarif ve dengeli bir yapıya sahiptir.

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Ağır Alkoller

Yorumlar

Yorum kapalıdır.