johnnie-walker-blue-label-year-of-rat

JohnnIe Walker’dan Çİn yenİ yılına Özel şİşe

Çin Yeni Yılı’nı kutlayan Johnnie Walker Blue Label, sınırlı sayıda üretilen “Year of Rat” (Sıçan Yılı) şişesini tanıttı.
Marka, Çin Yeni yılı kutlamak için her yıl özel bir viski serisi ve şişe çıkarıyor.

Şişeyi tasarlayan sanatçı ShIrley Gong;

Bu akıllı yaratığın zekası, girişimciliği ve uyarlanabilirliği şişenin tasarımına ilham oldu ve tasarım sıçan yılının getirdiği şansı müjdeliyor. Bu sınırlı sayıda üretilen şişenin Çin Yeni Yılı’nı kutlayacak ve onurlandıracak bir şey olmasını ve Johnnie Walker Blue Label’ın nadir zanaat ve karakterine hitap eden bir sanat eseri olmasını istedim.”

JohnnIe Walker baş damıtımcısı JIm BeverIdge;

Nadir ve özel seriler her zaman Johnnie Walker Blue Label’ın kalbinde olacak. Shirley’in sanata olan tutkusu bizim zanaatımıza duyduğumuz tutkuyla aynı ve bu ortaklık için çok mutluyuz. Harika bir tasarım oldu.“ dedi.


Johnnie Walker Blue Label, Caol Isla, Benrinnes, Cardhu, Clynelish ve ‘ghost’ damıtım limanı Dundas da dahil olmak üzere çeşitli İskoçya damıtımevlerinde Cherry fıçılarında yıllandırılıyor.
Damakta kurutulmuş meyve ve narenciye dumanını takiben çikolata, bal, tatlı baharat ve vanilya notaları bırakan Johnnie Walker Blue Label Year of the Rat şişesi, 249,99 $ fiyatıyla piyasaya sürüldü.


 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Haberler

Yorumlar

Yorum kapalıdır.