Şirket sınırlı sayıda üretilen her paket için bir metrekarelik sahil temizliği sağlayacağını açıkladı.

Yeni sınırlı sayıda olan “Paradise Paradise Pack”, okyanusların plastik kirliliğinden korunmasına yardımcı olmak için tasarlandı ve İngiltere’de satılacak bir milyon paket ile yaklaşık 68 sahilin temizlenmesi öngörülüyor

Birleşik Krallık’taki en büyük 10 bira markasından biri olan Corona plastik kullanımını azaltma ve okyanusların temizlenmesi konusunda uzun zamandır devam eden bir taahhütte bulunmuştu. Çevre örgütü Parley ile 2017’den bu yana çalışan Corona, 23 ülkede, 25.000 gönüllü ile 537 sahil temizlik projesinde üç milyon metrekare sahil temizlendi. “Paradise Paradise Pack” projesi kapsamında ve Parley ile birlikte İngiltere genelinde temizlik ve gönüllü eğitim organizasyonları yapılacak.

Corona UKI Pazarlama Müdürü Patricia Garcia,

Yalnızca İngiltere sahillerinde değil, dünya genelinde bulunan plastik miktarını azaltmaya kararlı olduğumuzu göstermek istiyoruz. Parley’le ortaklık kurarak Okyanuslar konusunda tüketicileri fark yaratmaya teşvik etmek için en iyi konumda olduğumuza ve perakendecilere tüketici trendlerinden haberdar olma fırsatı sunduğumuza inanıyoruz. Bu sınırlı sürümlü paketler, tüketicilerin bir fark yaratmalarına fırsat veriyor ve yaz aylarında son derece popüler olacağını öngörüyoruz.”

 

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Bira Dünyası

Yorumlar

Yorum kapalıdır.