ritual-zero-proof-gin-alternative-bottle-whiskey-alternative-bottle

DIageo’dan RItual Zero Proof’a yatırım

Ritual, Chicago’dan üç arkadaş olan Marcus Sakey, GG Sakey ve David Crooch tarafından kuruldu. Alkol kullanmayan insanlar için karmaşık, lezzetli ve ilginç bir alternatif ürün çıkardılar.

Kokteyllerde kullanılmak üzere hazırlanmış olan Ritual, klasik tariflerin alkolsüz versiyonlarını yapmak için geleneksel içkilerler 1: 1 değiştiriliyor.

Ritual Zero Proof Cin Alternatif, tonik ile mükemmel servis edilen cinlerin,  salatalık, ardıç meyveleri, nane ve fesleğen ile bilinen lezzetini yansıtır.

Viski alternatifi, meşe ve vanilya notaları ile sıcak ve portakal ve bitterler için mükemmel bir uyum sağlar. Genel olarak, alkol almamayı seçen tüketiciler, alkolsüz içerikler için ciddi bir talep yaratmaya başladı. 2019 Distill Ventures veri çalışmasına göre, tüketicilerin% 58’i geçen yıla göre daha fazla ve düşük alkol tüketiyor.

Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde, Ritual öngörülen altı aylık ürün arzını sadece beş haftada sattı. Tüketici içecek seçimi arzusu açıktır: küresel olarak, tüketiciler Mayıs 2018 ile 2019 arasındaki Google Trends’e göre bir yıl öncesine göre% 81 daha sık “alkolsüz” araması yapıldı. Forbes, Mayıs ayında kokteyllerde en büyük trendin alkolsüz kategori olacağını ilan etti. Whole Foods, 2020 için en iyi 10 gıda trendinden birini alkol alternatifli içeceklere ayırdı.

2013 yılında Londra’da kurulan Distill Ventures, girişimcileri gelecek nesiller için marka oluşturma ve misyonuyla dünyanın ilk bağımsız içecek yatırımcısıdır. Şirket, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’da hem geleneksel alkollü içecekler kategorileriyle hem de gelişmekte olan içecek kategorileriyle ilgileniyor. Ritual, Amerika Birleşik Devletleri’nden şirketin portföyünün% 25’ini oluşturan uluslararası alkolsüz markaların büyüyen portföyüne katılan ilk halka açık alkolsüz marka oldu.

RItual Zero Proof’un kurucu ortağı Marcus Sakey;

Bu bir kıvılcım,” dedi. “Tıpkı badem sütü ve sebze burgerleri gibi, içki alternatifleri oyunu değiştiriyor. 18 ay içinde, alkollü olmayan seçeneklerin her menüde ve her markette raflarda olacağını tahmin ediyoruz. Amerikalılar daha fazla seçenek istiyor. Bir içkinin tadını ve kokusunu  alkol ya da kalori olmadan, Amerikan yapımı tek içki alternatifi. “

HeIdI,

Ritual Zero Proof’u ve tecrübeli içecek girişimciler ekibini, 2015 yılında Seedlip’e yaptığımız yatırımdan bu yana gururla desteklediğimiz, alkolsüz içeceklerin geleceğini inşa ederken Distill Ventures portföyüne davet etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Dillon Otto, Portföy Direktörü ve Alkolsüz Lider, Distile Ventures North America. “Birlikte küresel alkolsüz içecekler manzarasını şekillendirdiğimiz ve tüketicilere içeceklerini ararken geniş bir seçenek yelpazesi sunmaya devam ettiğimiz için büyümenin kilidini açmak için Ritual’ın ekibiyle yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

DIageo’dan RItual Zero Proof’a yatırım
DIageo Ventures Direktörü Eugene Khabensky,

Alkolsüz kategoride böylesine ilginç bir yeni markayı desteklemekten heyecan duyuyoruz.” “Tüketiciyi işimizin merkezine koyduk ve Ritual Zero Proof tüketicilere en yüksek kalitede daha fazla seçenek sunan harika bir seçenek.” dedi.

Distill Ventures ile çalışan tüm şirketlerde olduğu gibi, Ritual’ın kurucuları ve mevcut yatırımcıları çoğunluk mülkiyetini koruyacak. Diageo azınlık hissesine sahip olacak. Şirket büyümeye devam ettikçe işi bağımsız olarak yürütmeye devam edecekler.

Rituall cin ve viski alternatifleri, büyük içecek perakendecileri, barlar ve Michelin yıldızlı restoranlar da dahil olmak üzere Chicago’da bir düzineden fazla önde gelen mekanın menüsünde yerini aldı.

Ritual Zero Proof Hakkında
Ritual Zero Proof, alkol veya kalori olmadan likörün tadını, kokusunu ve yanmasını yankılamak için tamamen doğal botanikleri kullanan ilk Amerikan yapımı içki alternatifidir.

Merkezi Chicago’da bulunan Ritual Beverage Company, uzun süredir üç arkadaş tarafından kurulan bir şirket. Marcus Sakey iki milyondan fazla basılı kitabı olan uluslararası bir yazar. David Crooch ünlü bir doğal gıda uzmanı ve seri girişimci. GG Sakey, deneyimli bir proje yöneticisi ve reklamcılık uzmanı.

Ortaklar, yüzlerce tarif denedikten ve barmenlere, şeflere ve içecek profesyonellerine danıştı. Eylül 2019’da Ritual, bir cin alternatifi ve viski alternatifi olmak üzere iki amiral gemisi ürünü piyasaya sürdü. Ritual şu ​​anda yerel Chicago perakendecileri, barları ve Michelin yıldızlı restoranların yanı sıra Amazon üzerinden ve RitualZeroProof.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alınabilir.


Özgür Ayata

ozgur.ayata@jiggermagazin.com

İlginizi çekebilir

Daha fazla Cin

Yorumlar

Yorum kapalıdır.