Jaegermeister İngiltere, ülke çapında Jägermeister Cold Brew Coffee’nin on ve off trade kanallarına sunulduğunu duyurdu.

Lansman, soğuk demlenmiş Arabica kahvesiyle 56 ot ve baharatın klasik Jägermeister tarifi ve bir barista dokunuşuyla kakao ilavesinin, “ice cold” Jägermeister shotlarda yepyeni bir deneyim vaad ediyor.

İngiltere’deki inovasyon kontrolörü Tim Hawley şöyle diyor: “Özgün Jägermeister’in mükemmel dengelenmiş bir füzyonunu oluşturmak için birçok yinelemede uzman baristalar, kavurucular ve barmenlerle birlikte çalışarak birkaç yıldır sahne arkasında Jägermeister Cold Brew Coffee’yi geliştiriyoruz. Jägermeister Cold Brew Coffee, klasik mükemmel bir buz gibi soğuklukta servis edilen  Jägermeister tadıyla tamamlanan karmaşık bir kahve lezzet profiline sahip.

Jägermeister Cold Brew Coffee, İngiltere’de 2.5 milyon sterlinlik dev bütçeli bir pazarlama kampanyasıyla destekleniyor.

‘The New Mix New Beat’ kampanyası, Jägermeister’in shot pozisyonunu pekiştirirken markanın müzikle ilişkisini de artırıyor. Kampanya, 18-34 yaş arası tüketicilerin% 50,3’üne ulaşarak hem evden hem de dijital kanallardan yayına girecek.

 

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Ağır Alkoller

Yorumlar

Yorum kapalıdır.