Dört yıl aradan sonra Molly’s Coconut Irish Cream sınırlı bir süre için geri döndü. Molly’s Coconut Limited Edition yeni bir lezzet profiline sahip yeni bir şişede geri geldi. Ürün bir süre önce Kıbrıs’ta Global Brands Distribution Ltd.’in portföyüne girdi.

İlk Molly’s Coconut Irish Cream 2012 yılında piyasaya sürüldü.   2015 yılında marka sahibi Terra, tüm kaynaklarını orijinal Molly’s Irish Cream markasını oluşturmaya odakladı. Terra, İrlanda’nın aile işletmesi olarak en büyük krema likörü üreticisidir. Terra bir düzineden fazla kremalı likör markası üretirken, Molly’s amiral gemisi markasıdır.


Molly’s Coconut Limited Edition, Hindistan Cevizi, taze İrlandalı süt kreması, yaşlı İrlandalı viskisi, ve doğal hindistancevizi içeriğiyle üretildi. Taze krema, likör tesisinden 1,6 km uzaklıktaki bir çiftlikten gelir. Bir başka deyişle krema 48 saat içinde inekten Molly’s in şişesine girer.


Tadım Notum;

Burunda hindistan cevizli yaş pasta aroması ile damakta tatlı viski ve krema ile ince bir başlangıç. Vanilya ve karamel ile damakta hindistan cevizli dondurma aroması ile dolgun bir geçişe ve  temel içerikler olan İrlanda viskisi ve krema ile sıcak yumuşak bir bitişe sahip. Bardakta birkaç dönüşle kalın krema perdesini gözlemlemek mümkündü.


Özgür Ayata

ozgur.ayata@jiggermagazin.com

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Haberler

Yorumlar

Yorum kapalıdır.