2019 Patron Perfectionist Cocktail Competition İngiltere finalini “The Bridge” kokteyli ile Giulia Cuccurullo kazandı.

Guila ve diğer finalistler; Artesian Bar’dan Alex King, Fare Bar’dan Josh Joyce, HMSS’den Harry Cosmo Boardman, Cairn Hotel Group’tan Kieran Grieves, Present Company’den Jack Riley, Lucky Liquor’den Ryan Snedden, Hoot the Redeemer’dan Matthew Cusworth, 23 Eylül’de Vintry & Mercer Hotel’de gerçekleşen ulusal finalde mücadele ettiler.

Barmenler, ödüllü içecek yazarı Alice Lascelles’in de içinde bulunduğu; The Connaught Bar’da Mixoloji Direktörü Perrone; Patrón Spirits International’ın Avrupa Pazarlama Direktörü Joanna Botwood; Patron Perfectionists 2018 Global Şampiyonu ve Barselona’daki Dr Stravinsky’de bar şefi olarak görev yapan Yeray Monforte gibi endüstri uzmanlarından oluşan saygın bir jüri heyeti önünde yarıştı.

Giulia, jürileri yarattığı The Bridge ile etkiledi. Ocak 2020’de Meksika’da Hacienda Patrón’da düzenlenecek olan Global Final’de İngiltere’yi temsil etmek üzere dünyanın dört bir yanından 30 ülkeden ve yolcu gemilerinden gelen 21 finalistin arasına katılacak.

Giulia;

Yetenekli katılımcılar arasında Patron Perfectionist Cocktail Competiton İngiltere finalinin galibi olarak seçilmek benim için büyük bir onur. Yolculuğu onlarla paylaşmak ve her anından zevk almak benim için inanılmazdı.

Bütün süreçte, Patron’un ne yaptıklarını ve nasıl farklı şekilde yaptıkları hakkında çok şey öğrendim Hacienda Patrón’u ziyaret etmek ve yarışma boyunca bu konuda öğrendiklerimi görmek için sabırsızlanıyorum.

“Bu yarışmaya girme hedefim, bütün tutkum, geçmiş öyküm ve bilgimi kokteylime yönlendirerek elimden gelenin en iyisini yapmaktı ve jürilerin buna değer verdiğini hissediyorum. Kokteylim güzel bir Patrón servisiyle; geçmişim, bugünüm ve geleceğim arasında bir köprü oluşturarak uyumlu bir şekilde bir araya geliyor.

“Domates ve vermut, tamamen İtalyan malı, bu yüzden köklerimi yansıtıyorlar, mayhoş dokunuş şu anki evim olan Londra’yı temsil ediyor. Sonunda çekirdek bileşen Patrón Silver, gelecek bakış açılarıma ve Hacienda’ya olan yolculuğuma bir selam olarak ışık saçıyor.”

Patrón Spirits International Uluslararası Pazarlama Kıdemli Müdürü Matthew Sykes;

Her yıl artan katılımcı sayısını görmek bizi şaşırtıyor, ancak bizi en çok etkileyen şey, giderek artan katılımlardaki tutku, özveri ve iş. Bu yıl, beşinci yıl dönümü ile Patron Perfectionist Cocktail Competiton’da bir dönüm noktası oldu, İngiltere finalinde gösterilmiş olan yaratıcılık ve yetenek vitrini ile daha fazla memnun olamazdık. Giulia’ya ve yarışmaya katılan tüm harika barmenleri tebrik ediyorum. Kategoriye ve markamıza olan katkınız paha biçilmezdir ve barmen topluluğu içinde bu kadar tutkulu savunuculara sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hacienda Patrón’daki Global Final için Giulia’ya iyi şanslar diliyorum. İngiltere’yi Meksika’da başarılı bir performansla gururlandıracağından şüphem yok.”

 

 

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Ağır Alkoller

Yorumlar

Yorum kapalıdır.