Austin merkezli bir doğal içecek şirketi olan High Brew Coffee, şarkıcı, söz yazarı ve süperstar Shakira’nın yatırımından heyecan duyduğunu duyurdu. Sanat dünyasındaki şöhretinin yanı sıra becerikli bir iş kadını olan Shakira’nın, High Brew’ın “For Those Who Do” mesajını daha geniş ve farklı bir kitleye ulaştıracağına şüphe yok. Yatırımın miktarı ile ilgili iki taraf ta açıklama yapmadı.

Shakira, bir sanatçı ve iki çocuk annesi olarak yoğun programı sırasında, High Brew’ın taşınabilir kutularının tasarımını çok kullanışlı buldu.  Ayrıca markanın kendi ülkesi olan Kolombiya’daki De Los Andes kooperatifinden doğrudan kaliteli kahve çekirdekleri tedarik ettiğini öğrendiğinde çok heyecanlandı. Yatırım portföyünü genişletmek ve çalışkanlık değerlerine adanmış bir şirketle çalışmak isteyen Shakira, High Brew ekibine bir yatırım konusunda yaklaşma kararı aldı.

ShakIra;

Her gün bir öncekinden daha yoğun görünüyor, ister turnede, stüdyoda, ister evde çocuklarımla. Her zaman bana enerji verecek ve odaklanmamı sağlayacak ama kaliteli malzemelerden veya lezzetlerden ödün vermeyecek yeni yiyecek ve içecekler deniyorum ”dedi. “High Brew’ı keşfettikten ve kurucu ile buluştuktan sonra, aradığım markanın bu olduğunu anladım. Yatırım yapmaya karar verdim çünkü marka, ürün bütünlüğünü ve değerlerini korurken yeniliklere devam ediyor.”

 

High Brew Coffee’nin kurucusu David Smith,

Çoğu kişi Shakira’yı mega süperstar olarak tanıyor olsa da, iş dünyasındaki girişimlerinin başarısı bizi heyecanlandırdı. “Markanın hayranı olduğunu bildiğimiz için, onu buraya getirmemiz gerektiğini biliyorduk. Kalbini tüm yaptıklarına harcayan güçlü bir kadın olan Shakira, temiz enerji mesajımızı iletmemize yardımcı olmak için mükemmel bir ortak. ”

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Haberler

Yorumlar

Yorum kapalıdır.