Ödüllü viski üreticileri Whyte & Mackay, 175. doğum günü kutlamalarının bir parçası olarak yeni şişe tasarımlarını görücüye çıkardı.

Uzun, modern şişenin markaya, raflarda rakiplerine karşı avantaj sağlayacağı ve hem genç tüketiciye ve hem de sadık Whyte & Mackay tüketicilerine hitap ediyor.

Yeni şişe daha modern bir görünüm kazanmasına rağmen, kabartmalı ikonik aslanları ve “whisky makers since 1844” damgası gibi Whyte & Mackay’ın zengin marka mirasına dair ipuçları var.

Triple matured for a smoother, richer taste” (“Daha ​​yumuşak ve daha zengin bir tat için olgunlaşmış üçlü”)

Yeni şişesi tüm kanallarda, 5cl, 20cl, 35cl, 70cl, 1 litre ve 1.5 litrelik kademeli fazlarda dağıtılacak. Şişe etiketlerinde “new smooth bottle, same smooth whisky”(yeni pürüzsüz şişe, aynı pürüzsüz viski) sloganı ile içecek endüstrisinde en saygın ve aranan ödüllerden biri olan ve Whyte & Mackay Triple Matured Blended Scotch’un 2018 de evine götürdüğü International Sprits Challenge (ISC) Altın Madalyası olacak.

Şirketin 175. yaşını kutlaması ve yeni şişenin tanıtımı aynı zamanda Birleşik Krallık’ta alışveriş aktivasyonu gibi ulusal bir medya kampanyası ile desteklenecek ve tüketicilere değişmeyen tek şeyin şişenin içindeki viski olduğunu hatırlatılıyor.

Whyte & Mackay’ın Marka Müdürü Ruairi Perry,

Whyte & Mackay olarak 1844’ten beri viski yapıyoruz. Her zaman fantastik harmanlanmış bir viski üretmekten gurur duyuyoruz ve 175. yaş günümüzü yepyeni bir görünümle kutlamak istiyoruz. Değiştirmediğimiz tek şey, elbette, içerideki ödüllü viski.

Tüketici memnuniyeti bizim için her zaman çok önemliydi ve yeni şişeye verilen cevap çok olumlu. Tüketicilerimiz daha uzun ve daha modern görünümü çok seviyor.Yeni görünümümüz, tüketicilere daha fazla seçenek sunmayı amaçlayan,% 21.5 ABV’de birinci sınıf, daha hafif bir viski olan Whyte & Mackay Light’ın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geliyor. Tüketicilerin ürüne olan olunlu tepkisinden ötürü çok mutluyuz ”

 

 

 

İlginizi çekebilir

Daha fazla Ağır Alkoller

Yorumlar

Yorum kapalıdır.